BOGDANOVIĆEVA ATLANTA OSVOJILA DALAS! Bogdan dvocifren (VIDEO)
Bogdan Bogdanović, Foto: Kevin C. Cox / Getty images / Profimedia

NBA liga

U poslednjoj deonici videli smo rezultatsku klackalicu, a onda je na 4:07 do kraja Srbin pogodio za +8 i odlepljivanje na 121:113

Košarkaši Atlante pobedili su Dalas Maverikse u gostima sa 130:122 u NBA ligi, a solidnu partiju pružio je Bogdan Bogdanović.

Srbin nije bio ponovo odličan šuterski, ali je za nešto više od 32 minuta ubacio 12 poena (5/13 iz igre i 2/8 za tri poena) uz tri skoka i pet asistencija.

Hoksi su slavili na krilima Dežonte Mareja koji je imao 30 poena, sedam skokova i četiri asistencije.

Džon Kolins dodao je 19, Trej Jang imao je dabl-dabl od 18 poena i 12 asistencija, a Klint Kapela zaustavio se na dva manje.

Kod gostiju čak osmorica su imala dvocifren učinak, dok je kod domaćina to bilo upola manje, a najbolji je bio Luka Dončić.

Slovenac je imao 30 poena, četiri skoka i osam asistencija za nepunih 50 minuta, a skupio je 9/19 iz igre, 2/8 za tri poena i 10/12 sa penala.

U poslednjoj deonici videli smo rezultatsku klackalicu, a onda je na 4:07 do kraja Bogdanović pogodio za +8 i odlepljivanje na 121:113.