NANELI TROJKOM UGASIO ŠAMPIONA EVROPE! Partizan posle šest poraza slavio u elitnom takmičenju (FOTO)
Džejms Naneli i Vasilije Micić, Foto: Starsport©

EVROLIGA, 14. KOLO

Crno-beli su savladali Efes 82:79 u beogradskoj Areni

Objavljeno: 22:27h

Posle šest vezanih poraza u Evroligi, košarkaši Partizana konačno su uspeli da slave u elitnom takmičenju u 14. kolu.

Da uspeh izabranika Željka Obradovića bude veći, u beogradskoj Areni pao je dvostruki uzastopni prvak Evrope Efes rezultatom 82:79.

1 / 8 Foto: Starsport©

Crno-beli su posle prve četvrtine imali prednost od 14:10, ali su prvo poluvreme završili sa minus osam u odnosu na Turke - 28:37.

Kraj treće četvrtine domaćin je dočekao sa pola koša minusa (53:54), a potom smo u poslednjih 10 minuta videli rezultsku klackalicu.

Beograđani su došli do pobede trojkom Džejmsa Nanelija na 15 sekundi do kraja utakmice kada je na semaforu stajalo 78:74.