VILDOSIN TANGO U LAKTAŠIMA! Zvezda konačno pobedila Igokeu kod kuće i pored problema (VIDEO)
Luka VIldosa (desno) na utakmici Igokee i Crvene zvezde, Foto: Photo: Igokea m:tel/Nikola Vuruna

Beograđani maksimalni

Crveno-beli slavili na krilima Argentinca koji je imao 19 poena i devet asistencija

Košarkaši Crvene zvezde posle tri uzastopna gostovanja u Laktašima uspeli su da pobede Igokeu kao gost rezultatom 76:70 u petom kolu ABA lige.

Crveno-beli su i na ovoj utakmici imali problema, iako su vodili na poluvremenu sa 41:35.

Izabranici Vladimira Jovanovića došli su i do dvocifrene prednosti, ali je u 25. minutu domaćin izjednačio.

Ipak, Crvena zvezda je na kraju treće četvrtine imala 59:55, a pomogle su trojke Stefana Markovića i Bena Bentila.

Utakmica je rešena posle izjednačenja Igokee na 61:61, a tada su usledile tri uzastopne trojke Beograđana, prvo Vildose, pa Markovića i ponovo Vildose.

Najefikasniji u redovima pobednika bio je upravo Argentinac sa 19 poena i devet skokova, Bentil je dodao 17, a Petrušev 11.

Kod tima Dragana Bajića izdvojio se Rej sa 24 poena, Stivens sa po 13 poena i skokova i Kraford sa isto toliko poena.