HIT! Evo zašto je Miško Ražnatović izbačen sa meča Mega - Zvezda, spomenuo je Branka Lazića! (FOTO)
Miško Ražnatović, Foto: Saša Pavlić Koky

GRUBO SE NAŠALIO

Miško Ražnatović otkrio šta je dobacio sudijama tokom polufinala KLS

Objavljeno: 16:43h

Poznati košarkaški menadžer Miodrag Ražnatović objasnio je zbog čega je dobio isključenje na meču Mege i Crvene zvezde.

Mega je u nedelju odigrala sa Zvezdom drugu utakmicu polufinala plej-ofa Košarkaške lige Srbije i pobedila je sa 77:70.

Serija je izjednačena na 1:1, a Ražnatović kaže da ga je Uroš Nikolić isključio sa meča zbog šale.

Zbog toga menadžer nije gledao poslednju četvrtinu utakmice u dvorani "Mega faktori".

- Imajući u vidu da je moje jučerašnje isključenje izazvalo više interesovanja nego sva prethodna, pojašnjavam da se žestoki rečnik sastojao u šaljivoj konstataciji da se za faul (Branka) Lazića, koji je sudija inače i odsvirao, u rukometu daju 2 minuta isključenja. Toliko o žestini - napisao je Ražnatović.

Treći meč između Zvezde i Mege igra se u utorak od 18 sati i 30 minuta, a pobednik ide na megdan FMP-u u finalu.