Šekov dres u penziji, a nisu ga povukli Lejkersi! Rezervisti Klipersa dobili prvi tim Sparsa! (VIDEO)

sad je legenda vreline

Svečana ceremonija je održana na poluvremenu utakmice između Hita i Lejkersa u Majamiju
Objavljeno: 09:06h

Lejkersi su gostovali u Majamiju prethodne noći, a to je bila prilika da se oda počast igraču koji je nastupio za obe ekipe i sa njima osvajao titule - Šakilu O'Nilu.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

"Vrelina" je ukazala čast legendarnom centru tako što je njegov dres povučen pod svodove arne na Floridi, te je tako postao zvanično klupska legenda.

Ceremonija koja je održana na poluvremenu, očigledno je inspirisala mlade igrače Hita da daju sve od sebe u nastavku i stignu zaostatak od 19 poena, te naposletku dođu do trijumfa 115:107.

Vinslou i Vajtsajd su postigli po 23 poena, a Goran Dragić 21, dok je Džejms Džonson stao na koti do 19. Kod "jezerdžija" Lu Vilijams je bio iznad ostalih sa 27 poena, a 20 je dao Nik Jang.

San Antonio je doživeo tek drugi poraz na gostovanjima ove sezone i to od "osakaćenih" Klipersa 106:101.