Najbolji potezi košarkaškog derbija: Od trojke Aranitovića do blokade Tejića! (VIDEO)

dosta dobrih minijatura

Izdvojili smo poteze košarkaša Crvene zvezde i Partizana koji su obeležili utakmicu naša dva najveća kluba

U utorak uveče odigran je 245. košarkaški večiti derbi koji je Crvena zvezda rešila u svoju korist rezultatom 92:77. Nakon odlično otvorene utakmice od strane Partizana, crveno-beli su fenomenalno odigrali drugu četvrtinu i stigli do prednosti koju su održali do kraja meča. Tokom utakmice je viđen veliko broj lepih poteza sa obe strane, a evo koji su potezi obeležili ovaj derbi. 245. derbi pripao crveno-belima: Zvezda nadigrala Partizan sa 15 razlike! (FOTO) (VIDEO)

Saša Pavlić Koky
Fudbaleri Crvene zvezde bodrili svoje kolege na košarkaškom derbiju! (FOTO) Trojka Petra Aranitovića u poslednjoj sekundi napada.

Sramota u Pioniru: Delije i Grobari se prepucavali za vreme minuta ćutanja za Žeravicu! Fenomenalno zakucavanje Kvinsija Milera.
Trojka Marka Gudurića posle odlične finte šuta.
Trojka Branka Lazića u poslednjoj sekundi.