KIKSEVI FAVORITA U NEMAČKOM PRVENSTVU! Kostićev Ajntraht ubedljiv na gostovanju u Berlinu! (FOTO)

bundesliga, 25. kolo

Autogol doneo pobedu Volfsburgu

Objavljeno: 18:57h

Fudbaleri Bajerna odigrali su na svom terenu u Minhenu nerešeno 1:1 protiv Bajera iz Leverkuzena, u utakmici 25. kola Bundeslige.

Aktuelni šampion poveo je u 18. mintu kada je strelac bio Niklas Zile, a konačan rezultat postavio je fudbaler Bajerna Tomas Miler, koji je postigao autogol u 36. minutu.

1 / 3 Foto: EPA/Ronald Wittek

Fudbaleri Volfsburga pobedili su Union Berlin sa 1:0. Pobedu domaćima doneo je igrač Uniona Tajvo Avonji, autogolom u 24. minutu.

Lajpcig je na svom terenu odigrao nerešeno 1:1 protiv Frajburga. Frajburg je poveo golom Ermedina Demirovića u 38. minutu, a bod domaćima obezbedio je Anhelinjo pogotkom u 90. minutu.

U ostalim utakmicama Bohum je na svom terenu pobedio Grojter Firt sa 2:1, a Ajntraht je u Berlinu pobedio Hertu sa 4:1.