ZVEZDA NASTAVILA SERIJU POBEDA: Crveno-beli odneli sva tri boda sa nezgodnog gostovanja!

superliga srbije 25. kolo

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su na Krovu tržnog centra ekipu Voždovca sa 3:0 u 25. kolu Superlige Srbije.

Poveli su crveno-beli u 34. minutu kada je posle mnogo sreće loptu u mrežu poslao Mirko Ivanić i tako doveo svoj tim u vođstvo.

Drugi je bio i najlepši. Aleksandar Katai je iz slobodnog udarca pogodio same rašlje gola Voždovca i Crvena zvezda je u tim trenucima prelomila utakmicu i bilo je jasno da će sva tri boda odneti iz Voždovca.

Tačku na i je stavio Ohi koji je u 66. minutu glavom loptu smestio u mrežu i tako zapečatio pobedu Crvene zvezde.

1 / 5 Foto: Starsport©

Zvezda sada je na 66 bodova, a svoj sledeći meč igra već za vikend kada će na svom stadionu dočekati Novi Pazar.

Sa druge strane Voždvac je ostao na 30 bodova i već tri utakmice ne zna za pobedu. To će imati priliku da popravi u utorak kada će gostovati ekipi Mladosti iz Lučana.