Fudbaleri Čukaričkoh, Foto: Starsport©

25. kolo superlige!

Tim Saše Ilića ubedljiv na domaćem terenu, neočekivan rasplet u Lazarevcu

Objavljeno: 21:11h

Čukarički je na Banovom brdu u potpunosti nadigrao kruševački Napredak i trijumfovao rezultatom 3:0 (2:0).

U razmaku od dva minuta u finišu prvog poluvremena "brđani" su dali dva gola kojima su prelomili susret.

Strelac prvog u 41. minutu bio je Marko Rakonjac na asistenciju Stefana Kovača, a samo minut kasnije je Rakonjac uzvratio Kovaču.

Tačku je tim Saše Ilića stavio u 60. minutu golom Stefana Čolovića i drugom asistencijom Rakonjca za konačnih 3:0.

Saša Ilić

U drugom meču u istom terminu Kolubara je u Lazarevcu savladala Vojvodinu minimalnim rezultatom – 1:0 (1:0).

Jedini gol na meču viđen je već u devetom minutu kada je strelac bio Vasilije Kočović posle centaršuta Nenada Kočovića.

U 44. minutu je Voša imala najbolju priliku za izjednačenje, ali je golman domaćih Stanivuković odbranio penal Miljanu Vukadinoviću.

Od 49. minuta su Novosađani igrali sa igračem manje zbog isključenja , te je Kolubara do kraja uspela da odoli i slavi važan trijumf.

Odigrane su još dve utakmice 25. kola Linglong Superlige Srbije u kojima nije bilo pobednika.

Videli smo dva remija u duelima TSC-a i Radnika iz Surdulice, gde nije bilo pogodaka, odnosno, Metalca i Radničkog iz Niša – 1:1 (0:0).