LODI JE HEROJ ATLETIKA: Brazilac sa dva gola doneo Madriđanima novu pobedu u Primeri!

la liga 26. kolo

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su Seltu rezultatom 2:0 u utakmici 26. kola španske LaLige.

U poslednjoj utakmici 26. kola, Atletiko Madrid je bez većih problema nadigrao Seltu na "Vanda Metropolitanu".

Lodi je bio apsolutni heroj, pošto je postigao oba pogotka Madriđana u pobedi nad pomenutim rivalom, rezultatom 2:0.

Možda Atletiko nije kandidat za titulu, ali će se za mesto među prva tri tima sigurno boriti dokle god mogu, a sada ih je Renan Lodi održao u toj trci.

Prvi gol je postigao u 36. minutu, a drugi u 60. minutu i na taj način osigurao tri boda. Atletiko je sada četvrti sa 45 osvojenih bodova.