NEMA NAMERU DA STANE! MITAR OBORIO REKORD! PA NASTAVIO DA TERORIŠE I REŠETA! SA DVA GOLA DONEO POBEDU FULAMU! VIDEO
Aleksandar Mitrović, Foto: Profimedia

ČEMPIONŠIP

Aleksandar Mitrović potvrđuje da mu "leži" Čepionšip!

Objavljeno: 22:45h

Aleksandar Mitrović je večeras postavio novi rekord po broju golova u Čempionšipu, ali tu se nije zaustavio.

Podsetimo, on je u 28. minutu meča protiv Piterboroa na ''Krejven Kotidžu'' doveo Fulam u vođstvo i stigao do svog 32. gola u sezoni, čime je nadmašio Tonija iz Brentforda koji je prošle sezone postigao 31 gol.

Taj gol je obeležio prvo poluvreme, a u nastavku je srpski napadač dodatno uvećao svoj golgeterski skor i u 62. minutu postigao još jedan gol, ovoga puta iz igre za vođstvo Fulama od 2:0.

Kebano je bio u ulozi asistenta, a Mitar upisao svoj 33. gol u sezoni čiji kraj još nije ni blizu!

Fulam je golovima Aleksandra Mitrovića došao do tri boda protiv Piterbora 2:1.