BIVŠI FUDBALER PARTIZANA DONEO VOJVODINI TRI BODA: U festivalu golova u Gornjem Milanovcu, slavili Novosađani!

superliga srbije 23. kolo

Fudbaleri Vojvodine slavili su na gostovanju u Gornjem Milanovcu ekipi Metalca 2:3.

Imali su domaćini prednost, ispustili je, a potom se vratili iz zaostatka. Samo da bi na kraju popustili i dozvolili protivniku da odnese sva tri boda.

Najpre je Filip Stuparević pogodio u 22, ali se prednost održala samo do 41. kada je poravnao mladi Ivan Vukčević.

Poptunio preokret novosadskoj ekipi je doneo Nemanja Čović neposredno po početku drugog dela, ali je i Metalac uspeo da neutrališe taj pogodak i to preko Nemanje Stojića u 70. minutu.

Činilo se da će to biti i konačan rezultat susreta, a da ne bude tako potrudio se Bojan Matić koji je u 91. minutu rešio pitanje pobednika.

Vojvodina sa nova tri boda dolazi do 36 ukupno i usamljeni su na četvrtoj poziciji s obzirom na to da za trećeplasiranim Čukaričkim zaostaju pet bodova, dok prvom pratiocu beže za bod više.

Kada je Metalac u pitanju, oni su treći otpozadi sa samo tri boda više u odnosu na poslednjeplasirani Radnički iz Kragujevca.