MITROVIĆ OBARANJE REKORDA PREMESTIO ZA SLEDEĆE KOLO: Srpski napadač nije bio strelac u porazu Fulama!

biće golova

Sudija je produžio i šest minuta, ali Fulam nije uspeo da dođe do boda

Srpski napadač Aleksandar Mitrović nije uspeo da prestigne Ivana Tonija u ovom kolu, već su ostali izjednačeni, ali Mitrović ima još 13 utakmica da se osami.

U prošlom kolu je Mitrović postigao 31. gol i izjednačio rekord Ivana Tonija po broju postignutih golova u Čempionšipu, od kada se druga liga Engleske zove tako.

Mitrović je imao priliku već protiv Hadersfilda da se osami na večnoj listi i zacementira rekord, ali nije uspeo, pošto je Fulam poražen kod kuće 1:2 (0:2).

Golovima Vorda u 31. i Holmsa iz penala u 42. minutu gosti su došli do velikih 2:0 na poluvremenu.

Mitrović je imao nekoliko dobrih poteza, a dobio je i žuti karton u 26. minutu.

Bobi Rid smanjio je u 83. minutu, kada je Vilijams gađao sa distance, a lopta se odbila do njega.

Sudija je produžio i šest minuta, ali Fulam nije uspeo da dođe do boda.