BELOTI ZASENIO VLAHOVIĆA U DERBIJU TORINA: Milinković-Savić i Lukić zaustavili Juventus!
Andrea Beloti/Dušan Vlahović, Foto: EPA/Paolo Magni, EPA /Alessandro di Marco

serija a, 26. kolo

U prvom meču 26. kola italijanske Serije A, u gradskom derbiju Juventus i Torino su odigrali nerešeno 1:1 (1:0).

"Stara dama" je povela posle kornera preko štopera Matajsa de Lihta u 13. minutu.

"Bikovi" su izjednačili posle sjajne akcije i završnice iste od strane napadača Andree Belotija, a na asistenciju Josipa Brekala.

Torino nije bio u podređenom položaju ni do kraja utakmice, a napadač Juvea Dušan Vlahović se nije naigrao pored sjajnog štopera gostiju, Brazilca Bremera.

Vlahović je zamenjen u 74. minutu, a Saša Lukić i golman Vanja Milinković-Savić su odigrali ceo meč za Torino.