BODO GLIMT ŠOKIRAO SELTIK: Lester opravdao ulogu favorita, Marsej siguran protiv Karabaga!

LIGA KONFERENCIJA PLEJ OF PRVA UTAKMICA

Fudbaleri Lestera pobedili su Randers rezultatom 4:1 u prvom meču plej-ofa Lige konferencija.

Lester je bio apsolutni favorit u duelu sa danskim timom i na terenu su to i pokazali pobedivši sa ubedljivih 4:1.

Englezi su poveli u 23. minutu preko Ndidija, da bi Mistrati izjednačio u 45. minutu kako bi Randers sa nerešenim rezultatom završio drugo poluvreme.

U nastavku je Lester prosto razbio Randers. Harvi Barns je već u 49. minutu vratio vođstvo, a na 3:1 je povisio Daka u 54. minutu utakmice.

Za konačnih 4:1 postarao se Duzburi-Hol u 74. minutu susreta.

Fudbaleri Seltika priredili su neprijatno iznenađenje svojim navijačima i poraženi su od Bodo Glimta na svom Seltik Parku rezultatom 3:1.

Sve je nizbrdo krenulo već u 6. minutu kada je Bodo poveo preko Espejorda i ma koliko Seltik bio agresivan i napadao, jednostavno nisu uspeli da slome protivničku odbranu.

Rezultatom 0:1 se prvo poluvreme i završilo, a onda je u 55. minutu usledio novi šok, kada je Amal Pelegrino postigao gol za velikih 0:2.

Potom, Maeda smanjuje na 1:2 u 79. minutu, da bi Vetlesen samo dva minuta kasnije postavio konačnih 1:3.

Fudbaleri Olimpika iz Marseja su bez ikakvih problema pobedili Karabag rezultatom 3:1.

Arkadijuš Milik je dva puta kaznio odbranu Karabaga, prvi put u 41. minutu, a drugi put u 44. mintuu, da bi Kadi smanjio na 2:1 u 86. minutu susreta.

Za konačnih 3:1 postarao se Dimitri Paje, golom u 92. minutu.