MBAPE DEMANTOVAO SVE NATPISE: Francuski superstar još nije odlučio gde će nastaviti karijeru!

VIDEĆEMO

Objavljeno: 17:52h

Fudbaler Pari Sen Žermena Kilijan Mbape rekao je da još nije doneo odluku o tome gde će nastaviti karijeru, uprkos spekulacijama da je pristao da predje u Real Madrid.

Pari Sen Žermen je sinoć u Parizu pobedio Real Madrid sa 1:0, u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona, a jedini gol Mbape u četvrtom minutu nadoknade vremena. On je prošao dva defanzivca Reala i doneo gol prednosti svojoj ekipi pred revanš u Madridu.

Njegov ugovor ističe na leto, a spekuliše se da će preći u Real.

- Igram za jedan od najboljih timova na svetu. Daću sve od sebe do kraja sezone. Nisam odlučio o svojoj budućnosti - rekao je Mbape posle utakmice za televiziju Movistar, preneo je Bi-Bi-Si (BBC).

Kilijan Mbape

Uprava pariskog kluba pokušaće da zadrži 23-godišnjeg francuskog reprezentativca.

Mbape je sinoć imao jedini šut Pari Sen Žermena u na gol u prvom poluvremenu, a u 62. minutu izborio je jedanaesterac. Golman Reala Tibo Kurtoa odbranio je penal Lionelu Mesiju.

Revanš utakmica igra se 9. marta u Madridu.