ROJS POGURAO DORTMUND KA VELIKOJ POBEDI: Milioneri slavili u Berlinu i smanjili prednost Bajerna!

bundesliga 22. kolo

Objavljeno: 18:03h

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda protutnjali su kroz Berlin.

Lako su savladali ekipu Union Berlina rezultatom 3:0 u utakmici 22. runde nemačke Bundeslige.

Sve je bilo rešeno za samo 25 minuta kada je kapiten Marko Rojs postigao dva gola i na najbolji način proslavio jubilej u dresu "milionera" – stigao je do 150. pogotka.

Konačnih 0:3 postavio je Rafael Gereiro.

Sve što je uradio Union bio je poništeni gol Movalda 15 minuta pre kraja, kada je ipak njegov saigrač napravio faul.

Borusija je tako iskoristila kiks Bajerna u Bohumu dan ranije i približila mu se na šest bodova, dok je Union ostao na deobi petog mesta sa Frajburgom.

Još je to velika prednost za uslove koje postavlja Bajern, ali se "milioneri" nadaju...