KAKAV NJUH KRSTAJIĆA! JOVANOVIĆ DRUGI GOL NA DRUGOJ UTAKMICI! OVAJ PUT GOL U NADOKNADI VREMENA ZA TRI BODA! (VIDEO)
Đorđe Jovanović, Foto: youtube/כדורגל TV

FK MAKABI TEL AVIV

Kakav početak izraelske epizode za Đorđa Jovanovića - dve utakmice i dva gola!

Nije pogrešio Mladen Krstajić što je u Makabi doveo napadača Čukaričkog, pošto je učenik Partizanove škole fudbala rešio veliki derbi Tel Aviva i to u trećem minutu nadoknade!

Jovanović je, baš kao i u prethodnom meču na kom je postigao pogodak, utakmicu započeo sa klupe i na teren ušao u 56. minutu pri rezultatu 2:1 za Makabi Tel Aviv. U međuvremenu je Hapoel izjednačio na 2:2, a srpski napadač svojim pogotkom u dubokoj nadoknadi rešio meč.

Gol pogledajte na 9:00.

U svom debitantskom meču svojim golom doneo je pobedu Makabiju protiv Kirjat Šmone, a u drugom rešio derbi Tel Aviva - nije loše za početak.

1 / 9 Foto: youtube/כדורגל TV

Ovom pobedom Makabi se odlepio od svog gradskog rivala na osam bodova prednosti, pa tako nije izgubio trku za Makabijem iz Haife i Hapoelom Ber Ševom.