LACIO NASTAVLJA BORBU ZA PLASMAN U LIGU ŠAMPIONA: Bez pobednika u Napulju (FOTO)

SERIJA A, 25. KOLO

Objavljeno: 00:14h

Fudbaleri Lacija pobedili su na svom terenu Bolonju sa 3:0, u 25. kolu italijanske Serije A.

Strelci za Lacio bili su Ćiro Imobile iz penala u 13. i Matija Zakanji u 53. i 63. minutu. Srpski reprezentativac u dresu Lacija Sergej Milinković Savić igrao je do 82. minuta, kada ga je zamenio Toma Bašić.

FK Lacio, FK Bolonja, Sergej Milinković Savić

U derbiju dana, Napoli i Inter odigrali su nerešeno 1:1. Poveo je Napoli u sedmom minutu golom Lorenca Insinje iz penala, da bi izjednačenje Interu doneo Edin Džeko golom u 47. minutu.

U poslednjem meču subotnjeg programa fudbaleri Venecije pobedili su u gostima Torino sa 2:1.