TADIĆ PONOVO UČESTVOVAO U POBEDI AJAKSA: Kopljanici pobedom pobegli rivalima na tebeli!

sjajno

Dušan Tadić, kapiten reprezentacije Srbije i Ajaksa, upisao je asistenciju u pobedi nad Heraklesom 3:0 (1:0).

Domaćin je poveo golom Klasena u 22. minutu.

Tadić je asistirao Aleu u 55. minutu za 2:0, da bi za 3:0 pogodio Tejlor u 65. minutu.

Mogao je Dušan Tadić i da se upiše u strelce u 88. minutu.

Loše je izveo penal i golman Heraklesa ga je pročitao, bacio se u desnu stranu i odbranio mu udarac.

Tadić je u 93. minutu sa sedam metara promašio gotovo prazan gol i gađao preko gola.

Nije ga hteo gol, ali je uspeo da asistira.