PARTIZAN U PRVOJ PRIPREMNOJ UTAKMICI IMAO ČUDAN "PROBLEM"!
Aleksandar Stanojević, Foto: partizan.rs/ MIROSLAV TODOROVIĆ

FK PArtizan

Uspešno su startovali pripreme fudbaleri Partizana. Savladana je ekipa Tikveša 2:1, a nakon meča oglasio se trener crno-belih Aleksandar Stanojević.

Nije čudo što se strateg Partizana Aleksandar Stanojević opredelio da u dva poluvremena odigra sa različitim sastavom, a jedino je štoper Igor Vujačić proveo svih 90 minuta na terenu, objasnio je Stanojević i zašto.

1 / 6 Foto: partizan.rs/ MIROSLAV TODOROVIĆ

Zadovoljan je Stanojević izdanjem svoje ekipe. Imao je Partizan dosta šansi za pogodak, dok na drugoj strani Tikveš nije stvorio nijednu.

- Generalno sam zadovoljan da smo odradili korektnu utakmicu, imali smo dosta šansi koje smo mogli da iskoristimo. Moram da budem zadovoljan što protivnik nije imao nijednu šansu, gol su postigli iz penala što je bio plod naše greške, ali u svakom slučaju sve je to bilo dobro - zaključio je Aleksandar Stanojević.

Naredni rival Partizana trebalo bi da bude turski Bašehšehir (čeka se zvanična potvrda) i taj meč se igra 29. januara od 15 časova po našem vremenu.