Partizan i Voša su vodili lavovsku bitku, a iz nje je kao pobednik izašla Crvena zvezda! (FOTO) (VIDEO)

superliga, 18. kolo

Objavljeno: 20:10h

Fudbaleri Vojvodine i Partizana su posle velike borbe u derbiju 18. kola Superlige podelili bodove na "Karađorđu" rezultatom 0:0.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Igrači dve ekipe su imali šanse da prelome meč u svoju korist, ali završnica im je bila ispod svakog nivoa, a u pojedinim situacijama nije ni bilo sreće.

Da li je moguće?! Napadač Partizana ne igra protiv Voše zbog neverovatnog propusta! (FOTO)

Crvena zvezda sada ima fenomenalnu priliku da stekne bodovnu prednost od osam bodova u odnosu na crno-bele i "Lale" ako pobedi Mladost u četvrtak na svom stadionu.

SRAMOTA U NOVOM SADU: Dok je trajao minut ćutanja za žrtve pada aviona, sve vreme se čulo navijanje! (VIDEO)

Meč je počeo veoma tvrdo i bez previše prilika - prvo uzbuđenje se desilo u 15. minutu kada je Božinov imao situaciju jedan na jedan sa golmanom Kordićem, ali je traljavo šutirao pored gola.

U drugih 45 minuta smo gledali mnogo dinamičniju i lepšu utakmicu - napadali su i jedni i drugi, ali gosti su imali bolje prilike.

Prvo je Leonardo u 53. minutu propustio stopostotnu priliku, a šest minuta kasnije je Božinov pogodio stativu.

Sa druge strane je zapretio Malbašić, ali je on takođe bio neprecizan.

Mirno je bilo sve do 91. minuta kada je Leonardo pogodio prečku, potom je ponovo zapretio Malbašić, ali je rezultat ove utakmice ostao 0:0.

Sva dešavanja pre, tokom i posle utakmice pratili ste uz naš dobro poznati "lajv-blog"!