SVI GOLOVI PALI SU U DRUGOM POLUVREMENU: Junajted upisao desetu pobedu od početka šampionata (FOTO)

premijer liga

Ekipa sa Old Traforda savladala je u gostima Brentford sa 3:1

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su u gostima ekipu Brentforda sa 3:1, u zaostaloj utakmici 17. kola Premijer lige.

Ekipa sa Old Traforda je bila bez šuta u okvir gola na večerašnjoj utakmici sve do 55. minuta kada je Antoni Elanga doneo vođstvo gostujućem timu, posle asistencije Freda.

Mejson Grinvud je u 62. minutu povisio na 2:0, a u strelce se potom upisao i Markus Rašford u 77. minutu. Asistent kod oba pogotka bio je Bruno Fernandeš. Konačan rezultat postavio je Ajvan Toni u 85. minutu.

Junajted je upisao desetu pobedu od početka šampionata i trenutno je sedmi je na tabeli sa 35 bodova.