NOVO IZNENAĐENJE NA KUPU NACIJA: Obala Slonovače nije opravdala ulogu favorita protiv Sijera Leonea!

šokirali svoje navijače

Fudbaleri Obale Slonovače i Sijera Leonea odigrali su večeras nerešeno 2:2, u utakmici drugog kola Grupe E Afričkog kupa nacija u Kamerunu.

Frank Kesi je u 12. minutu mogao da dovede Obalu Slonovače u prednost, ali je njegov udarac sa penala odbranio Mohamed Kamara.

Vodjstvo je u 25. minutu toj selekciji doneo Sebastijan Ale, a Musa Noa Kamara je u 55. minutu izjednačio rezultat.

Do nove prednosti Obala Slonovače dolazi deset minuta kasnije, kada se u strelce upisuje Nikolas Pepe.

Posle velike greške golmana Obale Slonovače Badra Ali Sangare, u trećem minutu nadoknade bod Sijera Leoneu je doneo Alhadji Kamara.

Kasnije večeras se u ovoj grupi sastaju Alžir i Ekvatorijalna Gvineja.

Obala Slonovače vodi u Grupi E sa četiri boda, Sijera Leone ima dva boda, Alžir je treći sa bodom, dok je Ekvatorijalna Gvineja poslednja bez bodova.

Tunis je u okviru Grupe F pobedio Mauritaniju sa 4:0.

Golove su postigli Hamza Matluti u četvrtom, Vahbi Hazri u devetom i 64. minutu, a konačan rezultat je postavio Sajfedin Džaziri dva minuta kasnije.

Ranije danas Gambija i Mali su odigrali nerešeno 1:1, pa u ovoj grupi te dve selekcije dele prvo mesto sa po četiri boda, treći je Tunis sa tri boda, a Mauritanija je poslednja bez bodova.