VLAHOVIĆ SE NIJE PROSLAVIO PROTIV TORINA: Ubedljiv poraz tima iz Firence, Lukić asistirao kod gola (FOTO)

SERIJA A, 21. KOLO

Strelci su bili Vilfred Singo u 19, Josip Brekalo u 23. i 31. i Antonio Sanabrija u 58. minutu.

Objavljeno: 19:52h

Fudbaleri Torina pobedili su na svom terenu Fiorentinu sa ubedljivih 4:0, u 21. kolu Serije A.

Srpski fudbaler Dušan Vlahović odigrao je veći deo meča za „Violu“, ali nije doprineo svojim golovima da se makar ublaži debakl.

Saša Lukić, srpski internacionalac iz redova Torina upisao se u asistente. Torino je poveo golom Vilfrida Singa u 19. minutu, da bi Josip Brekalo samo četiri minuta kasnije duplirao prednost. Gol mu je namestio Lukić, a već posle pola sata igre bilo je 3:0 i strelac je opet bio Brekalo.

"Bikovi" su konačan rezultat postavili pogotkom Antonija Sanabrije u 58. minutu i time su upisali vredna tri boda.

U narednom kolu, Torino će gostovati Sampdoriji, dok će Fiorentina dočekati Đenovu.