BENZEMA PREŠAO 300.GOL U DRESU REALA! KRALJEVI LAKO SA "SLEPIM MIŠEVIMA"!
Fudbaleri Real Madrida, Foto: Profimedia

la liga

Ekipa Real Madrida je uspela da slavi protiv Valensije u okviru 20. kola španske La lige, bilo je 4:1 (1:0).

Objavljeno: 23:15h

Domaćin je bio bolji rival, ali nije baš lako stizao do gola rivala sve do finiša prvog poluvremena kada je viđena i ta sporna situacija nakon koje je bilo dosta govora u medijima oko penala dosuđenog za Real Madrid.

Prethodno je Luka Modrić "odvalio" prečku u 40. minutu, a minut kasnije penal za Real o kom će se pričati.

Uglavnom, Benzema siguran izvođač, Real je poveo sa 1:0, a ovo je Francuzu bio 300. gol u Realu.

FK Real Madrid

U drugom poluvremenu na scenu stupa Vinisius Žunior. On je prvo u 52. minutu postigao sjajan gol, bila je to solo akcija koju je rutinski završio, a devet minuta kasnije je dočekao odbitak i pogodio je za velikih 3:0.

Gonsalo Guedeš je postigao utešni gol za goste u 76. minutu kada je iskoristio odbitak nakon svog promašenog penala, a konačnih 4:1 postavlja Benzema u 88. minutu utakmice.

Luka Jović je i dalje u kovid protokolu, dok Račić nije dobio šansu kod gostiju.

LaLiga, 20. kolo: Levante – Majorka 2:0 (0:0) Sosijedad – Selta 1:0 (1:0) Granada – Barselona 1:1 (0:0) Real Madrid – Valensija 4:1 (1:0)

Nedelja: 14.00 Rajo Valjekano – Betis 16.15 Sevilja – Hetafe 18.30 Alaves – Bilbao 18.30 Osasuna – Kadis 21.00 Viljareal – Atletiko M. 21.00 Espanjol – Elče