MORALI SMO DA GRIZEMO: Stevanović otkrio razlog velikog preokreta protiv Napretka! (FOTO) (VIDEO)

NIKOLIĆEVA MOTIVACIJA

Drago mi je da smo doneli nova tri boda koja nas ostavljaju u trci za titulu, između ostalog je istakao Stevanović

Fudbaleri Partizana pobedili su juče Napredak sa 3:2 u prvoj utakmici 17. kola Superlige Srbije.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Crno-beli su u prvom poluvremenu gubili sa 0:2 i imali su igrača manje na terenu posle crvenog kartona Uroša Đurđevića. U finišu prvog dela igre su smanjili na 1:2 da bi u nastavku meča preokrenuli rezultat i na kraju slavili. Pobednički gol postigao je Stevanović u 84. minutu.

BRUTALNA RAČUNICA: Zvezda i Partizan za 100 godina ne mogu da zarade od dresova koliko Junajted za sezonu! (FOTO)

Igrač Partizana Alen Stevanović rekao je da je njegova ekipa u utakmici protiv Napretka odreagovala na pravi način i pokazala karakter kada je to bilo potrebno.