Atletiko sam sebi oduzeo bodove u La Korunji! (VIDEO)

primera 10. kolo

"Jorgandžije" su imale minimalne prednost 15 minuta pre kraja, ali su ipak osvojile samo bod protiv Deporgiva
Objavljeno: 22:41h

Fudbaleri Atletiko Madrida imali su priliku da se nađu na vrhu Primere, makar na nekoliko sati dok svoje mečeve u subotu ne odigraju Real Madrid i Barselona. Ipak, izabranicima Dijego Simeonea koji su u petak uveče gostovali Deportivu, slavlje je pokvario Lukas Perez pogotkom u 75. minutu, posle velike greške odbrane gostiju. Pre toga, gostujući tim je imao prednost, koju je stekao u 35. minutu zahvaljući Tijagu. Primera 10. kolo: Petak: Deportivo - Atletiko Madrid 0:1 (Perez - Tijago 34) Subota: Real Madrid - Las Palmas 16.00 Valensija - Levante 18.15 Viljareal - Sevilja 18.15 Hetafe - Barselona 20.30 Real Sosijedad - Selta 22.05 Nedelja: Eibar - Rajo Valjekano 12.00 Espanjol - Granada 16.00 Sporting Gijon - Malaga 18.15 Betis - Atletik Bilbao 20.30