"PETARDA" ŽUTE PODMORNICE U POBEDI PROTIV LEVANTEA: Viljareal priredio navijačima kišu golova!

la liga

Ekipa Viljareala deklasirala je Levante večeras na stadionu "Keramika" rezultatom 5:0

Objavljeno: 21:18h

Fudbaleri Viljareala deklasirali su Levante na stadionu "Keramika" sa 5:0 (3:0) u duelu 19. kola La lige.

Fantastičnu predstavu još jedanput su pružili izabranici Unaja Emerija koji igraju sve bolje u poslednje vreme i s ovim trijumfom su u seriji od četiri pobede. Takođe, važno je napomenuti da drugi put uzastopno postižu pet golova u prvenstvu. Nešto što liči na prošlogodišnji Viljareal.

Seriju pogodaka otvorio je Bulaje Dia sačekavši loptu na drugoj stativi i glavom ju sproveši do mreže. Tri gola na poslednje dve utakmice za nekadašnjeg napadača Remsa. Ubrzo mu se pridružio Pau Tores na sličan način s tim što je on nogom postigao gol.

FK Viljareal

Do kraja poluvremena upisao se i Đerar Moreno, a u nastavku je prošlosezonski najbolji strelac Viljareala još jednom zatresao mrežu nemočnog Levantea. Najlepši momenat meča dogodio se u 74, minutu kada je Manu Trigeros sa distance, u trku, pogodio na prelep način.

Levante i dalje traži svoju prvu pobedu u sezoni i jednom nogom su praktično već u Segundi, dok se Viljareal propinje ka vrhu nakon lutanja u prvom delu sezone.