VALENSIJA PROPUSTILA ŠANSU DA SKOČI NA 4. MESTO ZA KRAJ 2021: Espanjol preokrenuo na Mestalji u samom finišu!

la liga, 19. kolo

Faul Durea je bio ključni momenat

Espanjol je posle preokreta pobedio večeras u gostima Valensiju sa 2:1, u 19. kolu španske La Lige.

Povela je Valensija golom Omara Alderetea u 51. minutu, da bi preokret i pobedu Espanjolu doneli Raul De Tomas iz penala u 83. i Havi Puado u 89. minutu.

Valensija je od 83. minuta igrala sa igračem manje, nakon što je drugi žuti karton dobio Hugo Duro, koji je i skrivio penal.

Espanjol je deveti sa 26 bodova, dok su "Slepi miševi" sa 28 poena na osmoj poziciji.

U narednom kolu, Espanjol će dočekati Elče, dok će Valensija gostovati Real Madridu.