SVRAKE ZAUSTAVILE NIZ ĐAVOLA: Mančester se sapleo na Sent Džejms Parku, i prekinuo seriju trijumfa!

PREMIJER LIGA 19. kolo

Trenutno je na sedmom mestu, dok je Njukasl na 19. poziciji

Fudbaleri Njukasla i Mančester junajteda odigrali su 1:1 (1:0), u meču 19. kola Premijer lige.

Njukasl je do prednosti stigao već u sedmom minutu.

Alan Sen-Maksiman je ušao sa leve strane u kazneni, gađao u padu sa desetak metara i pogodio desni ugao gola Davida De Hee.

Mančester junajted pod Ralfom Rangnikom nije postigao nijedan gol u prvom poluvremenu na tri utakmice.

Nisu imali ni šut u okvir gola, do 41. minuta, kada je Ronaldo uputio jedan slab udarac.

1 / 4 Foto: EPA/Peter Powell