Propuštena prilika za ISTORIJU! "Samo" izjednačen sa Ronaldom!

SERIJA A

Dušan Vlahović mogao je ove večeri da ispiše istoriju Serije A, ali će ostati "samo" na izjednačenom rekordu po broju golova u jednoj kalendarskoj godini.

Objavljeno: 20:44h

Napadaču Fiorentine je na gostovanju Veroni bio potreban jedan gol kako bi nadmašio Kristijana Ronalda na toj listi, ali do njega nije uspeo da dođe.

Verona i Fiorentina su remizirali rezultatom 1:1 (1:0) u utakmici 19. kola italijanske Serije A, a ceo meč odigrali su Ivan Ilić na jednoj, odnosno, Vlahović i Nikola Milenković na drugoj strani

Vodeći gol za domaće postigao je Kevin Lazanja u 17. minutu pogodivši bliži ugao gola "ljubičastih".

U nastavku i posebno drugom poluvremenu je Fiorentina napadala, išlo se i na Vlahovića, ali kad već on nije uspeo, jeste Gaetano Kastrovilji doneo izjednačenje golom glavom u 81. minutu.