Neverovatnih 12 golova u Dortmundu, imamo još 5 timova koji su u 1/8 finala! (FOTO) (VIDEO)

LIGA ŠAMPIONA, 5. KOLO

Sva dešavanja pre, za vreme i posle mečeva, mogli ste da pratite uz naš dobro poznati "lajv blog"
Objavljeno: 22:57h

Još jedno neverovatno veče odigrano je u Ligi šampiona, pa program u sredu mora da bude veoma uzbudljiv kako bi prišao ovom koji se odigrao u utorak uveče.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Na osam mečeva je pao 21 gol, od kojih čak devet u Dortmundu.

NEREALNO! Dortmund i Srbi su na nestvaran način srušili još jedan rekord Lige šampiona! (VIDEO)

ZAŠTO ČEKATI PREGLED? Pogledajte kišu golova u Ligi šampiona na jednom mestu! (VIDEO)

Borusija je kao domaćin odigrala jedan od najboljih mečeva u ovoj sezoni, na kom je palo tri rekorda. "Milioneri" su savladali Legiju sa 8:4.

MAGIČNA SPOLJNICA: Bivši fudbaler Partizana u stilu Kake spojio saigrača sa golom! (VIDEO)

Prvi rekord je pet postignutih pogodaka u početnih 24 minuta, a osam minuta kasnije je postavljen novi rekord od šest pogodaka za 32 minuta! Pomerena je granica i po brzini postizanja sedam golova.

Veče koje će se zauvek pamtiti: Dortmund i Srbin ispisali nove stranice istorije Lige šampiona! (FOTO)

I to nije sve, oboren je rekord po broju golova na jednom meču (prethodno držali Monako i La Korunja 8:3)

U prvom meču dana koji je igran od 18 sati, CSKA i Leverkuzen su podelili bodove 1:1.

Lester je uspeo da zabeleži i četvrti trijumf u ovom takmičenju, te potvrdi plasman u narednu rundu sa prvog mesta grupe G. "Lisice" su dobile Briž 2:1.

Dinamo iz Zagreba je sve do pred 20 poslednjih minuta imao nerešen rezultat, ali je bodove sa "Maksimira" odneo Lakazet pogotkom u 73. minutu.

Kopenhagen i Porto su odigrali najnezanimljiviji duel, bez golova, ali je zato Monako slavio kod kuće nad Totenhemom 2:1.

Sevilja je čak 60 minuta igrala sa igračem manje, ali je dozvolila porazod Juvea sa 3:1 , dok je Real zahvaljujući Varaneu i Benzemi upisao treći trijumf, 2:1.

EVO KO JE SVE U OSMINI FINALA: Real, Lester, Monako, Sevilja, Juventusa, Arsenal, Bajern, Pari Sen Žermen, Borusija Dortmund i Atletiko Madrid!

CSKA - LEVERKUZEN 1:1 (Načo 76 p. - Voland 16)

DINAMO ZAGREB - LION 0:1 (Lakazet 73)

DORTMUND - LEGIJA 8:4 (Kagava 17, 18, Sahin 21, Dembele 29, Rojs 32, 52, 90+3 Paslak 81 - Prijović 10, 24, Kuharčik 57, Nikolić 84)

KOPENHAGEN - PORTO 0:0

LESTER - BRIŽ 2:1 (Okazaki 5, Marez 29pen - Iskerdo 52) MONAKO - TOTENHEM 2:1 (Sidibe 48, Lemar 53 - Kejn 52pen)

SEVILJA - JUVENTUS 1:3 (Pareha 9 - Markizio 45+2pen, Bonuči 84, Mandžukić 90+4)

SPORTING - REAL MADRID 1:2 (Silva 80pen - Varan 29, Benzema 87)

Sva dešavanja pre, za vreme i posle mečeva petog kola Lige šampiona, možete pratiti uz naš dobro poznati "lajv blog".