"SLEPI MIŠEVI" NA NEVEROVATAN NAČIN SLAVILI U DERBIJU: Čak 7 golova videli smo večeras u Valensiji!

la liga

Prava kiša golova u Valensiji

Objavljeno: 23:24h

Fudbaleri Valensije pobedili su u gostima ekipu Levantea rezultatom 4:3 u velikom gradskom derbiju, u 18. kolu La Lige.

Levante je odlično otvorio utakmicu i brzo stekao dva gola prednosti. U 21. minutu Silesen je odbranio penal Kampani, ali je ovaj naleteo na odbitak i pogodio iz drugog pokušaja. U 24. minutu Levante je imao ogromnih 2:0, pošto je Marti iskoristio asistenciju Moralesa.

Ipak, Guedeš je svojim prvim golom na meču, u 44. minutu doneo neizvesnost u drugom delu igre.

Već u 50. minutu Soler je imao šansu koju ne propušta, pogodio je iz penala za 2:2.

Taj pogodak je potpuno poremetio domaćina, a Valensija je dodala gas. U 72. minutu Guedeš je asistent, a Soler strelac za 2:3, da bi Portugalac u 85. minutu stavio tačku na ovaj meč.

Levante je u nadoknadi uspeo da postigne i treći pogodak, strelac je bio Bardi, ali vremena za novu senzaciju nije bilo.

U timu Valensije naš Uroš Račić je na terenu proveo 89 minuta.

Valensija je tako vezala i treću vezanu pobedu i sada je ponovo ispred Barselone sa 28 bodova, Katalonci imaju 27, ali i meč manje.

Levante je ostao zakucan za dno tabele sa samo osam osvojenih bodova.