BARSELONA ZA DVA MINUTA PROSULA PREDNOST OD DVA GOLA: Katalonci u finišu izbegli kiks na "Kamp Nou"!

la liga

Ćavijeva ekipa ipak uzela ceo plen

Fudbaleri Barselone savladali su Elče na Nou Kampu rezultatom 3:2 u okviru 18. kola španske Primere.

Odlično je domaća ekipa otvorila meč, pa je Feran Hutgla posle poništenog postigao i regularan gol u 16. minutu na dodavanje Dembelea.

Prošlo je samo tri minuta, a onda smo videli magiju sjajnog Gavija, 17-godišnjak je okrenuo svog čuvara i lepom završnicom matirao Badiju.

FK Barselona

Do kraja poluvremena videli smo pokušaj Roka, na drugoj strani Hutgle i Dembelea, no promene rezultata nije bilo.

Mnogo više uzbuđenja bilo je u nastavku meča, pa je mladi tim Barse ispustio dva gola prednosti u razmaku od samo dva minuta.

Prvo je Tete Morente pogodio sa ivice kaznenog prostora u 62, a minut kasnije isti igrač uposlio je Perea Milu koji je glavom savladao Ter-Štegena.

Morala je Barselona ponovo da krene od nule, krenula prilično ofanzivno, pa se takav pristup i isplatio izabranicima Ćavija u 86. minutu.

Proradila je veza Niko-Gavi, potonji je posle gola upisao i asistenciju, a Niko je pogodio za veoma bitnu pobedu "blaugrane" pred nastavak šampionata.

Barsa se nalazi na sedmom mestu Primere sa 27 bodova, dok je Elče 16. sa 15 bodova.