PET GOLOVA, PREOKRET, ČARKE - SJAJNA utakmica u Bačkoj Topoli! Pavkov golovima nastavio TRKU ZA PARTIZANOM!

Superliga Srbije

Goleada je viđena u Bačkoj Topoli gde je Crvena zvezda gostovala u okviru odložene utakmice 21. kola. Crveno-beli odnose tri boda kući, na kraju utakmice - 2:3.

Objavljeno: 18:27h

U osmom minutu je golman beogradskog tima, Zoran Popović napravio kardinalnu grešku, dodao je loptu Mihajlu Banjcu, on je izbacio Dragovića iz igre i pogodio mrežu za 1:0. Taj gol možete pogledati OVDE.

Ipak u 15. minutu ekipa Dejana Stankovića dolazi do izjednačenja preko Mirka Ivanića. (pogotak vitite klikom OVDE)

Domaća ekipa je želela da se nadigrava sa Zvezdom, a novu prednost domaćima doneo je Slobodan Stanojlović. (OVDE vidite gol)

Potom Milan Pavkov stupa na scenu, prvo je gol dao u 32. minutu, a potom u 55. postavlja konačan rezultat.