GLUPOST SRPSKOG FUDBALERA MOGLA JE SKUPO DA KOŠTA NJEGOVU EKIPU: Zbog proslave gola zaradio CRVENI KARTON! VIDEO

neverovatno

Neverovatna situacija na utakmici Lucerna

Srpski ofanzivac Nikola Čumić je letos stigao iz Olimpijakosa na pozajmicu u švajcarski Lucern kao kapitalno pojačanje. Iako je imao i ponudu Crvene zvezde, ali se odlučio za švajcarski fudbal gde mu i ne ide baš najbolje. Juče je došao u centar pažnje zbog proslave gola...

Lucern je gubio 0:1 na gostovanju Grashopersu, a Čumić je u 57. minutu ušao sa klupe. I postigao gol za izjednačenje. Ali potom je napravio glupost koja je mogla da poništi sve vredno što je doneo izjednačujućim golom.

Fudbalski sudija

Čumić je već imao žuti karton, a prilikom proslave gola je skinuo dres i zaradio drugi žuti i isključenje u 80. minutu. Njegovi saigrači su ipak uspeli da odole do kraja i osvoje bod.

Trenutak kada je srpski fudbaler dobio crveni karton možete videti klikom OVDE.

Lucern se nalazi na poslednjem mestu na tabeli a Čumić je u dosadašnjem delu sezone odigrao devet utakmica i postigao dva gola.