Hari Kejn napravio čudo, veliki kambek Jaje Turea, Konte se baš obradovao kad je video rezultate! (VIDEO)

Premijer liga, 12. kolo

Reprezentativac Obale Slonovače doneo pobedu Sitiju, kiks Liverpula u Sautemptonu, neverovatna utakmica u Londonu između Totenhema i Vest Hema

Pored derbija Mančester junajted - Arsenal, dan u Premijer ligi je obeležio veliki povratak Jaje Turea u tim Mančester Sitija i to golovima kojima je doneo pobedu nad Kristal Palasom 2:1.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Reprezentativac Obale Slonovače je zbog nekih ranijih, ali i svežijih sukoba sa Pepom Gvardiolom sve do sada bio sklonjen iz tima "građana", ali se sada vratio na velika vrata.

Prvo je u 39. minutu posle duplog pasa sa Nolitom u kaznenom prostoru pogodio za vođstvo "građana", koje su potom ispustili kada je Vikam izjednačio, međutim, iskusni vezista posle kornera u 83. minutu donosi pobedu Sitiju. Aleksandar Kolarov odigrao je čitav meč na poziciji levog beka.