PARTIZAN OBEZBEDIO EVROPSKO PROLEĆE: Bledo izdanje crno-belih u Humskoj, Milovanović heroj domaćih!

liga konferencija, 6. kolo

Milovanović doneo zlata vredan bod domaćinu

Fudbaleri Partizana odigrali su protiv Anartozisa meč poslednjeg kola grupne faze Lige konferencija rezultatom 1:1.

Strelac za crno-bele bio je Milovanović u 20. minutu, dok je Kristodopolus poravnao rezultat u 33. sa bele tačke za konačnih 1:1.

Marko Milovanović

"Parni valjak" je ovim bodom obezbedio sebi evropsko proleće, ali loša igra brine sve navijače kluba iz Humske.

II POLUVREME:

95. minut: CENTIMETRI SU DELILI PARTIZAN OD PORAZA! Mnogo sreće za crno-bele pa je protivnički udarac završio pored stative.

93. minut: Partizan ne koristi idealnu kontru, drama se nastavlja!

90. minut: Igraće se još 5 minuta u Humskoj.

87. minut: Šutirao je Lutovac, ali neprecizno! Drama se nastavlja

81. minut: Korner za Anortozis dobro izveden, ali nakon udarca lopta odlazi u aut.

79. minut: Gosti stavljaju sve karte na napad!

- navijači Anortozisa pružaju podršku "Grobarima" uzvikivanjem "Kosovo-Srbija"

FK Partizan

68. minut: Šćekićev šut završava preko gola.

65. minut: Žuti karton dobio je Aleksandar Šćekić.

60. minut: Savršenu priliku su imali fudbaleri Partizana iz kontre da dođu do prednosti od 2:1, ali Jojić je loše prihvatio loptu u završnici.

Momčilo Moca Vukotić

55. minut: Grobari su iskoristili priliku da poslednji put pozdrave Mocu Vukotića, tako što su svi podigli šalove sa natpisom "Moca"

FK Partizan

49. minut: Popović je imao priliku da donese prednost Anortozisu, ali na sreću crno-belih bio je neprecizan.

I POLUVREME:

45. minut: Sjajna prilika u finišu prvog poluvremena je propuštena, na odmor odlazimo rezultatom 1:1.

32. minut: Partizan ima terensku inicijativu i ide po drugi gol.

22. minut: Nova sjajna prilika za Partizan! Pavlović je slabo zahvatio loptu, pa golman Anortozisa nije imao problema da je zaustavi.

20. minut: GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! MILOVANOVIĆ JE STRELAC!!!

15. minut: Popović je odbranio zicer fudbaleru Anortozisa!

FK Partizan

12. minut: Utakmica je na kratko prekinuta jer je pas ušao na teren.

Crni pas, Pas, Pas utrčao na teren

9. minut: Prvu priliku na meču imao je Marko Milovanović ali lopta je nakon njegovog udarca glavom završila pored gola.

2. minut: Pokušao je sa desnog boka Menig da uposli Milovanovića, ali centaršut odlazi preko gola Anortozisa.

Ako bi Flora u drugom meču grupe takođe pobedila Gent, onda bi Anortozis morao da bude za jedan gol ubedljiviji od Beograđana nego Estonci od Belgijanaca.

Aleksandar Stanojević se odlučio za sledeći sastav u kom je primetno da nema prvog strelca Rikarda Gomeša, ni na klupi.

PARTIZAN (4-2-1-3): Popović - Miljković, Saničanin, Vujačić, Urošević - Zdjelar, Jojić - Pavlović - Jović, Menig, Milovanović.

ANORTOZIS (4-3-3): Cur - Hambardzjuman, Arajuri, Antoniadis, Coreja - Joanu, Artimatas, Husbauer - Deletić, Hristodulopulos, Varda.