VALA SMO GA DUGO ČEKALI: Luka Jović bio strelac gola za Real, a upisao je i asistenciju! (VIDEO)

NAPOKON

Srpski napadač Luka Jović dao je gol za Real Madrid.

Učinio je to na gostovanju u Baskiji protiv Real Sosijedada, nakon što je upisao i asistenciju pre toga.

Jović je prvo, u 47. minutu, upisao asistenciju za gol Vinisijusa žuniora, da bi 10 minuta kasnije prekinuo post u Realu.

Posle jednog kornera najbolje se snašao u petercu domaćih i glavom smestio loptu u mrežu.

Poslednji put je strelac za Real bio 9. februara 2020. godine na gostovanju Osasuni u pobedi kraljevskog kluba 4:1.

A asistenciju i gol srpskog reprezentativca možete videti OVDE.