GOL VELJKOVIĆA ZA TV ŠPICE: Gol srpskog reprezentativca kruna nove pobede Verdera! (VIDEO)

CVAJTA

Sjajan pogodak srpskog reprezentativca

U nemačkoj ''Cvajti'' igra se 16. kolo, a večeras je Verder u Bremenu deklasirao ekipu Erzgebirge Auea rezultatom 4:0.

Ovo je šesta pobeda doskorašnjeg bundesligaša od početka sezone i sada se Verder nalazi na devetom mestu sa 23 osvojena boda.

Miloš Veljković

Domaći su poveli već u sedmom minutu meča golom Šmida, a dvanaest minuta kasnije prednost je duplirao Miloš Veljković. Sve se dogodilo posle kornera sa leve strane, lopta je izbijena iz kaznenog prostora, ali je odmah vraćena za Veljkovića koji je maestralno reagovao i udarcem petom uspeo da pošalje loptu u mrežu - 2:0.

OVAJ GOL MOŽETE VIDETI KLIKOM OVDE.

Tim rezultatom se ušlo u drugo poluvreme, a onda su Dukšu 53. i Fulkrug četiri minuta kasnije pobedu Verdera učinili još ubedljivijom.