FENOMENALAN MEČ U RIMU: Viđeno čak 8 golova i 3 crvena kartona u remiju Lacija i Udinezea! (FOTO)

bilo je svega na terenu

Utakmica između Lacija i Udinezea završena je nerešeno 4:4

Objavljeno: 08:02h

Fudbaleri Lacija i Udinezea odigrali su u Rimu nerešeno 4:4, u meču 15. kola italijanske Serije A.

Gostujući tim je poveo golom portugalskog igrača Beta u 17. minutu, a isti igrač bio je strelac i u 32. minutu. Ćiro Imobile je dva minuta kasnije smanjio rezultat, da bi do kraja poluvremena Udineze preko Nauela Moline u 44. minutu ponovo došao do dva gola prednosti.

U nastavku meča rimski tim dolazi do preokreta, a u strelce se prvo upisao Pedro u 51. minutu. Srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić je u 56. minutu sa ivice šesnaesterca uputio udarac, koji je završio u golu gostiju.

Sergej Milinković Savić

Minut kasnije zbog povlačenja dresa drugi žuti karton je dobio igrač domaće ekipe Patrik, dok je igrač Udinezea Molina u 69. minutu takođe dobio drugi žuti karton.

Gol za vođstvo Lacija postigao je Frančesko Ačerbi u 79. minutu, nakon izvedenog slobodnog udarca Tome Bašića, a bod Udinezeu doneo je Tolgaj Arslan u devetom minutu nadoknade vremena.

Igrač gostiju Valas je u 10. minutu nadoknade dobio direktan crveni karton, zbog nesportskog ponašanja.

Sergej Milinković-Savić je odigrao ceo meč za Lacio koji je sada deveti na tabeli Serije A sa 22 boda, dok je Udineze 14. sa 16 bodova.

U drugom meču koji je odigran u četvrtak u Italiji, fudbaleri Torina i Empolija odigrali su nerešeno 2:2.

Za Torino su ceo meč odigrali srpski golman Vanja Milinković-Savić i vezni igrač Saša Lukić.