INTER POBEDIO VENECIJU: Neroazuri se na tabeli približili Milanu i Napoliju!

serija A 14. kolo

Fudbaleri Intera pobedili su večeras na gostujućem terenu Veneciju sa 2:0, u utakmici 14. kola Serije A.

Inter je poveo golom koji je postigao Hakan Čalhanoglu u 34. minutu, a konačan rezultat postavio je Lautaro Martines u šestom minutu nadoknade vremena iz jedanaesterca. Inter sada ima devet pobeda i treći je na tabeli sa 31 bodom. Po bod više, ali i po utakmicu više imaju prvoplasirani Napoli i drugoplasirani Milan.

Venecija je prekinula niz od dve pobede, a posle sedmog poraza u ligi zauzima 15. mesto sa 15 bodova.

Ranije danas ;Empoli je na svom terenu pobedio Fjorentinu sa 2:1, Sampdorija je kao domaćin bila bolja od Verone 3:1, a Atalanta je u Torinu pobedila Juventus sa 1:0.