OVAKO GA NI PIKSIJEVI "ORLOVI" NISU DOTUKLI: Isplivao snimak na kom Ronaldo rida posle bolnog poraza! (VIDEO)

nezajažljiva glad za trofejima

Samo vrhunski sportisti su ovako zahtevni od sebe

Retko ko u svetu fudbala voli pobede kao Kristijano Ronaldo.

Portugalcu svaki poraz teško padne, a posebno oni u Ligi šampiona. To se najviše odnosi na eliminacionu fazu.

CR7 je najbolji strelac u istoriji elitnog takmičenja sa 140 golova. Osvajao je LŠ-a pet puta i to mu je prioritet svake sezone.

Kada je stigao u Juventus 2018. godine došao je s ciljem da najprestižniji trofej u klupskom fudbalu donese u Torino, ali u tome nije uspeo.

Kristijano posle poraza od Srbije u kvalifikacijama za SP
Kristijano posle poraza od Srbije u kvalifikacijama za SPfoto: Profimedia

U poslednjoj sezoni kao fudbaleru Juvea nepremostiva prepreka bio je Porto koji je "bjanko-nere" izbacio u osmini finala. Upravo tada su nastali snimci uplakanog Ronalda.

On je prvo na poluvremenu ušao u raspravu sa saigračima tokom revanš meča kada je na poluvremenu bilo 1:0 za goste.

. Igramo kao go*na, moramo uraditi nešto! - počeo je da galami Ronaldo nakon čega mu prilazi Kvadrado i govori da treba da bude primer svima ostalima.

- I ja ne igram dobro. Kao go*no. Ne igramo ništa, treba da kažemo istinu, ovo je Liga šampiona. Treba ti karakter - odgovorio je portugalski as.

U drugom poluvremenu Juventus je odigrao bolje, izborio je produžetke, ali je na kraju svejedno ispao kada su nastale i pomalo srceparajuće scene Ronalda, barem za njegove fanove.

Naime, kamere su zabeležile trenutak kada napadač sedi sam u svlačionici i plače kao malo dete razočaran zbog još jednog neuspeha u Ligi šampiona sa "Starom damom".

Ronaldo se letos vratio u Mančester junajted s kojim je odigrao odličnu grupnu fazu. "Crveni đavoli" su kolo pre kraja izborili osminu finala, iako su se mučili u svakom meču, a ključni su bili Kristijanovi golovi u završnicama utakmica.