RONALDO VODIO JUNAJTED DO POBEDE: Bajern preživeo zimu u Kijevu (FOTO)

gosti slavili U OBA MEČA

Ekipu iz Mančestera sa klupe je predvodio Majkl Kerik

Objavljeno: 21:17h

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su u gostima Viljareal sa 2:0 i tako obezbedili plasman u osminu finala Lige šampiona.

U prvoj utakmici bez Olea Gunara Solskera na klupi, Junajted je poveo u 78. minutu golom Kristijana Ronalda. Posle greške odbrane Viljareala lopta je stigla do portugalskog fudbalera koji je nakon toga lepo lobovao golmana domaćeg tima. Konačanih 2:0 postavio je Džejdon Sančo u 90. minutu, na asistenciju Bruna Fernandeša.

Kasnije večeras u istoj grupi sastaju se Jang Bojs i Atalanta. U poslednjem kolu, Mančester će dočekati Jang Bojs, dok će Viljareal gostovati Atalanti.

Fudbaleri Bajerna pobedili su u gostima Dinamo Kijev sa 2:1 i tako potvrdili prvo mesto u Grupi E.

FK Bajern Minhen

Bajern je poveo u 14. minutu golom Roberta Levandovskog, koji golmana domaće ekipe matirao "makazicama". Prednost Bavaraca duplirao je Kingsli Koman u 42. minutu, a konačan rezultat postavio je Denis Garmaš u 70. minutu.

Kasnije večeras, u drugom meču Grupe E, igraju Barselona i Benfika. U poslednjem kolu, Bajern će dočekati Barselonu, dok će Dinamo gostovati Benfiki.