PORAZ "ORLIĆA" - NEMA VIŠE NADE!

poražena SRBIJA

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije poražena je od Ukrajine 2:1 (1:0), u meču šestog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Objavljeno: 19:00h

Srbija ostaje na pet bodova na četiri kola do kraja, dok je Ukrajina na 13 bodova na mestu koje vodi u baraž.

Našu reprezentaciju nećemo gledati ni u baražu za plasman na Evropskog prvenstvo, sem ako Ukrajina ne izgubi sve četiri preostale utakmice, a Srbija pobedi na sve četiri.

Razočaravajuće kvalifikacije za "Orliće".

Gosti su poveli već u 9. minutu. Mudrik je proigrao Krivsiva, koji lako pogađa na povratni pas za vođstvo domaćina u Lavovu.

U 45. minutu je golman Crvene zvezde Gordić odbranio penal Bondarenku i ostavio Srbiju u igri. Naša selekcija izjednačila je u 78. minutu, kada je pogodio Mitrović, na asistenciju Tedića. Ukrajina je povela tri minuta kasnije preko Sudakova i rešila meč.