"ORLIĆE" BRINE STARA BOLJKA - NEEFIKASNOST! Farani nose bod iz Novog Sada!

svega pet bodova iz pet kola

''Orlići'' su pod vođstvom novog selektora Aleksandra Rogića, u Novom Sadu igrali bez golova, 0:0, protiv selekcije Farskih Ostrva.

Mlada reprezentacija Srbije nastavlja sa lošim rezultatima u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Ovo je bio peti meč Srbije u kvalifikacionoj Grupi H, u kojoj sa samo pet osvojenih bodova zauzima pretposlednje, peto mesto na tabeli, a Farani su i dalje ispred ''Orlića'' sa bodom više.

Ponovo se pokazala stara boljka iz nekih prethodnih mečeva, a to je neefikasnost. ''Orlići'' su stvarali šanse, ali mreža protivnika je mirovala.

Prvu priliku imao je Filip Stevanović u 11. minutu, a šest minuta kasnije pripretio je i Slobodan Tedić posle Šehovićevog centrašuta sa leve strane.

Najbliži golu od početka meča ''Orlići'' su bili u 18. minutu kada je Nikola Terzić probio po desnoj strani, potom uposlio Pantovića ispred kaznenog prostora, ovaj je šutirao, ali lopta je prohujala pored leve stative.