SRBIJA U DOBROM RASPOLOŽENJU IDE NA MEGDAN PORTUGALU: Raspucani "Orlovi" čak 4 puta zatresli mrežu Katara!

KVALIFIKACIJE ZA SP 2022

Bravo momci

Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je na stadionu "Rajko Mitić" selekciju Katara rezultatom 4:0.

Načeo je protivnika Lukić u samoj završnici prvog poluvremena, da bi Jović, Vlahović i Milinković-Savić samo rutinski priveli posao kraju u nastavku.

Srbija će u nedelju odigrati najvažniji meč u ovoj sezoni protiv selekcije Portugala gde ih samo pobeda vodi direktno na Svetsko prvenstvo.

Fudbalska reprezentacija Srbije

II POLUVREME:

90. minut: Igraće se još 3 minuta.

83. minut: GOOOOOOOOOOLLL!!! SERGEJ MILINKOVIĆ-SAVIĆ TRESE MREŽU KATARA ZA 4:0!

80. minut: Pokušali su gosti da ugroze gol Srbije šutem glavom, ali siguran je bio Milinković-Savić.

75. minut: Fudbaleri Srbije drže stvari pod kontrolom i polako se spremaju da u laganom ritmu privedu meč kraju.

63. minut: Srbija uspešno odbija nalete protivnika.

53. minut: GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!! DUŠAN VLAHOVIĆ TRESE MREŽU KATARA ZA 3:0!!!!!!

51. minut: GOOOOOOOOOLLLL!!! LUKA JOVIĆ DUPLIRAO JE PREDNOST NAŠE REPREZENTACIJE!

I POLUVREME:

47. minut: GOOOOOOOOLLLL!!! SAŠA LUKIĆ U POSLEDNJIM SEKUNDAMA PRVOG POLUVREMENA TRESE MREŽU PROTVNIKA!

35. minut: Dobar šut Aziza završava pored gola.

32. minut: Žuti karton za Grujića.

Fudbalska reprezentacija Srbija

27. minut: Dobro izveden korner Živkovića, ali loše se snalaze naši fudbaleri u protivničkom šesnaestercu.

23. minut: Konfuzija u redovima poslednje linije naše reprezentacije, Almonez se našao u odličnoj prilici, ali Vanja Milinković-Savić sjajno reaguje.

20. minut: Sjajno izveden korner sa leve strane, Grujić šutira loptu glavom ali biva neprecizan.

16. minut: Snažan šut fudbalera reprezentacije Katara završava pored gola Milinković-Savića.

12. minut: Sjajna šansa za Mohameda, ali golman naše reprezentacije Vanja Milinković-Savić je sjajno reagovao.

11. minut: Udarac Mladenovića iz slobodnog udarca izblokiran.

5. minut: Velika šansa za reprezentaciju Srbije! Jović je sjajno uposlio Maksimovića koji je šutirao iz drugog plana, ali golman Katara je bio uspešniji.

Meč je praktično uvertira i zagrevanje pred odlučujući susret kvalifikacija za Svetsko prvenstvo upravo u Kataru. "Orlovi" su obezbedili baraž, a u direktnom duelu sa Portugalom u Lisabonu u nedelju u poslednjem kolu, odlučiće ko će iz grupe A direktno na Mondijal.

Portugalci večeras gostuje Republici Irskoj pa će posle tog duela biti poznato da li će izabranicima Dragan Stojkovića Piksija biti neophodna pobeda na Lužu da osvoje prvo mesto.