Duhovita opaska: IZGLEDALO JE DA ĆE UZETI AUTOGRAM OD NEJMARA!

Liga šampiona

Zanimljiva izjava kroz koju se prožima i humor

Trener Red Bul Lajpciga Džesi Marš najblaže rečeno nije bio zadovoljan kako je u sredu uveče sudija Andreas Ekberg vodio utakmicu protiv Pariz Sen Žermena u kojoj je nemački tim odigrao 2:2.

Nakon utakmice u Nemačkoj Marš je optužio Ekberga za manjak poštovanja i odnosa prema Nejmaru kao da želi autogram od Brazilca posle meča.

- Imam utisak da su sudije naklonjenije velikim ekipama nasuprot malih. Teško je imati poštovanje prema sudiji. Izgledalo je kao da će da uzme autogram od Nejmara - rekao je Marš koji je zaradio žuti karton u prvom poluvremenu zbog protesta na jednu sudijsku odluku.

Lajpcig je imao priliku u prvom poluvremenu da posle vođstva od 2:0 udvostruči prednost, ali Andre Silva nije iskoristio penal.

Remijem protiv favorizovanog PSŽ-a Lajpcige će pretposlednje kolo grupne fazeLige šampiona dočekati sa svega jednim bodom i malim šansama da izbori proleće u Ligi Evrope.