OMLADINCI ZVEZDE ODIGRALI NEREŠENO SA EMPOLIJEM: U Italiji se rešava ko ide u Ligu šampiona!

biće uzbudljivo

Omladinci Crvene zvezde remizirali su sa Empolijem 1:1 (1:0), u prvom meču finala plej-ofa za plasman u Ligu šampiona.

Crveno-beli su vodili na poluvremenu, ali italijanski tim je uspeo da izjednači i ostvari dobar rezultat u Beogradu. Utakmica je odigrana na Banovom brdu.

Revanš meč se igra 23. novembra u Italiji.

Zvezda je mogla u 10. minutu da iznenadi Empoli, pošto je golman loše reagovao, ali Nikolašević nije uspeo da iskoristi kiks čuvara mreže.

Lečić je u 14. minutu gađao pored gola, da bi golman Zvezde Marinković odbranio udarac Baldanzija sa pet metara.

Povela je Zvezda u 42. minutu, kada je Marko Stojanović zatresao mrežu posle ubacivanja Nikolaševića na peterac.

Empoli je u 56. minutu izjednačio sa bele tačke. Strelac je bio Inočenti.

U nastavku su obe ekipe bile veoma oprezne.

Nije bilo ozbiljnijih šansi do kraja utakmice i meč je završen nerešenim rezultatom.